Dva nové modely Maurice Lacroix Coussin

S novinkami přišel také hodinář Maurice Lacroix, který doplňuje o dva nové modely svoji řadu Coussin vyznačující se soudkovitým tvarem hodinek a díky použití quartzových strojků také menší tloušťkou.

Vydáno 5. 5. 2005, autor Chronomag

Maurice Lacroix Coussin Reveil

Prvním modelem je Reveil vyznačující se vestavěným budíkem. Nabízí se v provedení ušlechtilé oceli a má rozměr 37,5 x 39,6 mm.

Strojkem je švýcarský quartzový strojek Ronda Startech s budíkem a velkou datumovkou. Hodinky chrání safírové sklíčko, jsou odolné do 50 metrů vodního sloupce. Ručičky mohou být stříbrné nebo černé s černými, hnědými či bílými římskými číslicemi.

Maurice Lacroix Coussin Reveil

Maurice Lacroix Coussin Chronograph

Druhým novým členem rodiny Coussin je chronograf, opět vybavený švýcarským quartzovým strojkem Ronda StarTech s velkým datem. Rozměry hodinek jsou 37,5 x 39,6 mm. Hodinky chrání safírové sklíčko, jsou odolné do 50 metrů vodního sloupce. Ručičky mohou být stříbrné nebo černé s černými, bílými či v barvě dřevěného uhlí římskými číslicemi.

Tyto hodinky patří mezi to dostupnější a levnější v nabídce Maurice Lacroix a měly by se pohybovat kolem 300-400 euro, ačkoliv výrobce cenu dosud nepublikoval.

Maurice Lacroix Coussin Chronograph
0 Komentářů k tomuto článku

Zanechte kometář

| Položky označené * jsou povinné.